Öğretmenlere Ucuz Kredi 24 Kasım Özel

Etiketler: , , , , , , , ,


Önceki yazımda İDO'nun Öğretmenler gününün yaklaşması dolayısıyla yaptığı kampanyayı duyurmuştuk. Şimdi de Bankalar 24 Kasım Öğretmler Gününün yaklaşması dolayısıyla çeşitli kampanyalar yapacaklarını açıklıyorlar.

AktifHaber sitesinde konuyla ilgili bir Habere rastladım. Haberden bir kesit aşağıdaki gibidir.
Halkbank, 24 Kasım'a özel ürünü "Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası" ile tüm öğretmenlere kredi olanağı sunduğunu duyurdu.

Halkbank'tan yapılan yazılı açıklamada, kampanya kapsamında öğretmenlerin, 28 Kasım 2008 tarihine kadar aylık yüzde 1,89'luk faiz oranı ve 24 ay vade ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanabildikleri ve maaşlarının 10 katına kadar kefilsiz yararlanabildikleri kaydedildi.

Kampanyadan kamu-özel ayrımı olmaksızın anaokulu, kreş, ilk ve orta dereceli okullar, askeri okullar, polis okulları, dershaneler gibi her türlü eğitim kurumunda görev yapan öğretmenler, üniversite ve dengi yüksekokullardaki öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm idari birimler ile il veya ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki öğretmen ve öğretim görevlilerinin yararlanabildikleri belirtildi.


Haberin devamını AktifHaber Sitesinden okuyabilirsiniz!..

Share/Save/Bookmark

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Kredi başvuru sahibinin gelir/gider durumu, daha önceden kullanmış olduğu kredi bilgileri, bu kredilerde daha önce yaşanmış ödeme problemi bulunup bulunmadığı, http://www.ucuzkredi.gen.tr hangi sıklıkta kredi kullandığı, sahip olduğu menkul ve gayrimenkuller gibi pekçok değişkene bağlı olarak tespit edilmektedir.

Yorum Gönder

Yorum Yaparken :

1. Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat edin.
2. Hakaret içeren yorumlar yapmayın.