Tarım Bakanlığı Sözleşmeli Memur Alımı

Etiketler: , , , , , , , , , ,


T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel alacağını duyurdu. T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı ile ilgili duyuru aşağıdadır.


T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak için Adaylardan Tercih AlınmasıT.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara (Mühendis ve Veteriner Hekim) yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır.

Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2009/2 T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tercih Kılavuzunda lisans düzeyindeki sözleşmeli pozisyonlar yer almaktadır.


Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonlardan tercih yapabilmek için, 28-29 Haziran 2008 tarihlerinde yapılmış olan 2008-KPSS Lisans’a girilmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak gerekir.


Adaylar tercihlerini 18-23 Şubat 2009 tarihleri arasında ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan Kılavuzda yer alan kurallara göre internet üzerinden kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.


KPSS-2009/2 T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.


Kamuoyuna duyurulur.Prof. Dr. A. Ünal YARIMAĞAN

Başkan


Bilgi için : ÖSYM


Share/Save/Bookmark

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum Yaparken :

1. Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat edin.
2. Hakaret içeren yorumlar yapmayın.